Categories

Contact us

shop@coloursofmexico.com
0048 794 362 705

 

         See also:

Mexican, Moroccan sinks and tiles

Facebook Kolory MarokaBlog Kolory Maroka

 

 

 

Products by colours » Colourful

Płytki cementowe

Products by colours » Colourful
  • Availability: Hurry up, it's the last piece available!
| moreZobacz wszystkie wzory płytek cementowych
Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (grubość farby: 0,4 cm)
Waga: 1,5 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne, bądź lśniące (przy użyciu impregnatu)


Katalog wszystkich wzorów

Symulator ułożenia płytek cementowych


Płytki cementowe dostępne od ręki


W sklepie Cerames znajdziesz największy na rynku wybór marokańskich płytek cementowych. Nasze płytki nie tylko cechują się ciekawym wzornictwem, ale także najwyższą jakością produkcji, co jest szczególnie ważne w przypadku tego rodzaju płytek. Płytki cementowe Cerames wyróżniają głebokie i równomierne kolory, szczegółowe wzory, a linie pomiędzy poszczególnymi kolorami nie rozmywają się.

 

Product details

Odwiedź nasz sklep Cerames, żeby zobaczyć wszystkie płytki.


Płytki cementowe - symulatorWyjątkową cechą płytek cementowych jest wzór, który tworzy się przy ułożeniu większej ilości płytek. Tak ułożona podłoga (chociaż płytki też nadają się na ścianę) daje spektakularny efekt. W sklepie Kolory Maroka można znaleźć największy wybór wzorów płytek cementowych, wiele z nich jest dostępna od ręki, gdzie dostawa jest w ciągu dwóch dni.

Marokańskie płytki cementowe  to idealny pomysł na unikalne i oryginalne wykończenie podłogi kuchni, łazienki bądź korytarza.  Płytki podłogowe to idealne rozwiązanie dla domowych wnętrz, ale także hoteli, pubów i barów czy budynków użyteczności publicznej. Hydrauliczny proces produkcji płytek narodził się już w połowie XIX wieku, jednak dopiero w kolejnym stuleciu płytki podłogowe cementowe zyskały sławę. Stały się synonimem stylu i luksusu. Już dziś mogą zagościć w Twoim domu bądź mieszkaniu, dodając mu nutkę wysublimowanego piękna rodem ze słonecznej Hiszpanii.

Nasze płytki cementowe przeszły bardzo szczegółowe badania odnośnie jakości. Wielokrotnie poddawano je testom na odporność oraz ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (jest w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.

Dostępne są też płytki jednobarwne i płytki – elementy do tworzenia obramowania. Przy większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji cen.

Inne przydatne informacje:
Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik
Marokańskie Płytki podłogowe z cementu - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?
Istnieje możliwość otrzymania próbek naszych cementowych płytek.
Symulator ułożenia płytek cementowych
  • Tell a friend

Mosaic Cement floor tilesPolish designer art sinks

In this category we also recommend